Sağlık Turizmi Hasta Takip Sistemi

Sağlık Turizmi Hasta Takip Sistemi 25 Eylül 2022

Sağlık turizminde önemli bir rota haline gelen Türkiye, sağlık turizmi hasta takip sistemi kapsamında da önemli atılımlar gerçekleştirmiştir. Hastana bilgi yönetim sistemleri kapsamında hasta takip altyapısından diğer birçok hizmet geliştirilmiştir. Sağlık sektöründe ihtiyaç duyulan her tür teknoloji altyapısına kolayca ulaşabileceğiniz SelfKlinik, en iyi paketleri sunarak süreç takibini kolaylaştırmaktadır.

Yurt dışından sağlık amaçlı gelecek hastalara ait medikal takip kapsamında hastanın hangi şikayetleri olduğu, muayeneye dair bulgular, hangi tetkiklerin istendiğinin girilmesi ve hastalara ait diğer birçok unsur kolayca kayıt altına alınabilmektedir. SelfKlinik güvencesiyle hasta takibine yönelik en iyi yazılımları tercih edebilirsiniz. 

Sağlık Turizmi Hasta Takip Sistemi Nedir?

Sağlık Bakanlığı Hasta Takip Sistemi ile yurt dışındaki hastaların tedavi amaçlı gelme planları kapsamında gelen tanı ve tedavi taleplerinin hastanedeki ilgili hekime ulaşması ve ön görülen tedavi maliyetleri ile tedavi sürecinin belirlenmesi için kullanılan bir platform olarak çalışmaktadır. Platform yaygın şekilde kullanılması ve geliştirilmesi sayesinde ülke genelinde tüm şehir, devlet ve üniversite hastanelerinde uluslararası hasta birimleri, hasta takibini profesyonel ve hızlı olarak sistem üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

Hastalara ait bilgilerin, önerilen tedavi planı ve varsa özel notların da eklenerek, hastalara ait medikal takip için tüm süreç kolaylaştırılmaktadır. Bu sayede tedaviden alınacak maksimum veri ve süreç takibi de bu güvenli altyapılar ve yazlım desteği ile SelfKlinik güvencesiyle sağlanmaktadır. 

Sağlık Bakanlığı Yabancı Hasta Takip Sistemi Avantajları

Hasta takip sistemi kullanımı ile birçok avantaj elde edilmektedir. Kamu ve özel hastanelere yönlendirilen hastalar için kullanılan özel yazılımlar ile sağlık turizmi açısından da öneli avantajlar elde edilmiştir. Sağlık Turizmi hasta takip sistemi kapsamında tüm hasta hizmetleri işlemleri için şu tür avantajlar elde edilecektir:

  • Kolay Randevu Yönetimi ve Hasta Takibi
  • E – Reçete
  • Medikal Takip
  • Finansal Bilgiler
  • Tüm Cihazlardan Kolay Erişim

Hasta hizmetleri işlemleri için kolayca kayıt altına alınması, süreçler arası aksama ve bekleme durumlarına ilişkin şeffaf bir takip sisteminin geliştirilmesi ve veriler üzerinden raporlama yapılabilesi gibi unsurlar öne çıkan başlıca avantajlar olarak değerlendirilebilir.

Kolay Kullanım ve Güncel Altyapı Özelliği

Sağlık turizminin gelişmesine katkı sağlayacak teknolojik altyapı sayesinde kolayca hasta takip işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Doktorlara ve uzmanlara özel hasta ve danışman takip programları ile kolay randevu yönetimi ve hasta takip işlemleri gerçekleştirilmektedir. Tüm ihtiyaca yanıt verecek ideal paketlerimizi tercih ederek hasta takip sürecinin 7/24 istediğiniz platform üzerinden gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Medikal takip ve finansal bilgiler başta olmak üzere, e – reçete ve diğer ihtiyaç duyulacak yazılım desteği için SelfKlinik güvencesinden yararlanabilirsiniz. Sürekli güncellenen altyapı ve kolay kullanım özellikleri sayesinde, kullanıcı dostu arayüzü kullanarak online hasta takip işlemlerinin de gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Hasta takip sitemi Sağlık Bakanlığı sistemleri ile entegre bir şekilde güvenli olarak en iyi yazılımın kullanılması mümkündür. 

Hastane Bilgi Yönetim Sistemlerinde Uzman Desteği!

15 yıllık sektör deneyimi ile Türkiye’nin en iyi hastane bilgi yönetim sistemini sunan SelfKlinik sayesinde hasta takip işlemlerinin hiç olmadığı kadar basit ve güvenli hale getirilmesi sağlanmaktadır. Sürekli ihtiyaçları doğrultusunda yenilenmeye devam eden altyapı sayesinde her zaman güncel kalmayı da başarmaktadır.

En uygun fiyat avantajları ve her ihtiyaca yanıt veren en iyi hastane bilgi yönetim sistemi yazılımları ile kurumsal hizmet talep edebilirsiniz. Sağlık turizmi hasta takip sistemi kapsamında ihtiyaç duyulan her soruna en iyi dijital çözümler sağlamaya devam ediyoruz.

Posted in Genel

İdeal bir Klinik yazılımımız olan Self Klinik tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan, kolay kullanılabilir, etkin, güvenilir, kolay güncellenebilir ve modüler bir yapıya sahiptir.

[email protected]"
0850 532 5920