Sağlık Bakanlığı Yabancı Hasta Takip Yazılımı

Sağlık Bakanlığı Yabancı Hasta Takip Yazılımı 25 Eylül 2022

Sağlık turizmi kapsamında yurt dışından Türkiye’ye tedavi amaçlı gelmeyi planlayan hastaların Sağlık Bakanlığı yabancı hasta takip sistemi ile entegre en iyi altyapılar ile takip edilmesi sağlanmaktadır. Hasta takip sistemi sayesinde hastalara ait şikayet, muayene bulguları ve tedavi planına ilişkin birçok detayın rahatça kayıt altına alınması sağlanmaktadır. SelfKlinik güvencesiyle 15 yıllık deneyim ve uzmanlık sayesinde hastane bilgi yönetim sistemine dair birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Uygun fiyat avantajlarından da yararlanarak hastane bilgi yönetim sistemine dair ihtiyacınız olan yazılım desteğine uygun paketlerimizle kolayca sahip olabilirsiniz. Kolay randevu yönetiminden hasta takip işlemlerine kadar birçok avantaj bu hizmetler ile sağlanabilmektedir. Yabancı hasta takip sistemi ile sağlık hizmetlerinin kalitesi ve niteliği de modern yazılım teknolojileri sayesinde artırılmaktadır.

Hasta Takip Sistemi Nedir?

Hasta takip sistemi, yurt dışından tedavi amaçlı ülkemizi tercih edecek hastaların tanı ve tedavi taleplerinin sağlık hizmetinden yararlanmak istedikleri doktora ulaştırılması ve ortalama tedavi masraflarından tedavi sürecinin belirlenmesine kadar birçok işlevsel özelliğe sahip bir platformdur. Hastane bilgi yönetim sistemlerinin gelişen teknolojiler sayesinde çok daha profesyonel hale getirilmesi için SelfKlinik güvencesiyle kurumsal hizmet alabilirsiniz.

Hasta takip sistemi Sağlık Bakanlığı altyapısı üzerinden doğru bilgi sağlanması ve medikal takip sürecinin profesyonel hale getirilmesi açısından tercih edilecek yazılımların güvenilirliği son derece önemlidir. Hastaya ait medikal takip için hasta şikayetlerinden muayene bulgularına, istenecek tetkiklerden tanıya kadar birçok bilginin sisteme girilerek buradan hasta takibinin güvenle yapılması sağlanacaktır.

Hasta Takip Sistemi Programı Avantaları Nelerdir?

Hastane bilgi yönetim sistemleri içinde yer alan birçok farklı yazılım ise hasta takibi günümüzde çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sağlık sektörünün tüm ihtiyaçlarını anlayan ve buna uygun çözüm üreten SelfKlinik, online hasta takip sistemi üzerinden birçok avantaj sağlamaktadır.

Sağlık Bakanlığı yabancı hasta takip uygulamalarının tercih edilmesi ile elde edilecek başlıca avantajlar ise kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Sürekli güncel,
  • Tüm cihazlarla uyumlu,
  • Uygun fiyatları ve güvenilir.

Hasta takip sistemlerinde veri gizliliği ve güvenliği son derece önemlidir. Tercih edeceğiniz güvenilir yazılımlarımız sayesinde hasta takip sürecinin de güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanacaktır. 

Yabancı Hasta Takip Programı Nasıl Kullanılır?

Hastane bilgi yönetim sistemleri kapsamında profesyonel yazılım tercih ederek hasta takip işlemi yapılması için birçok farklı paket bulunmaktadır. Paket içeriğine göre en uygun fiyat avantajlarından da yararlanarak hasta takip sistemi programı avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Online hasta takip üzerinden kullanıcı adı, firma kodu ve şifre ile sisteme giriş yaparak dakikalar içinde takip sürecine dair merak edilen detaylar görüntülenebilmektedir. Hastaya ait tüm bilgilerin takibinde hastanın ne gibi şikayetleri olduğu, muayene sonuçları, istenen tetkikler ve tanının kolayca girilmesinin yanı sıra tedavi planı ve varsa özel notlar da görülebilir. Çok yönlü oluşuyla sağlık sektörü için birçok işlemi kolaylaştıran bir altyapı sunar. 

Sürekli Güncel ve Mobil Uyumlu Altyapı Hizmeti

Sürekli güncellenen ve ihtiyaçlara göre yenilenen özellikleri sayesinde her zaman sorunsuz bir kullanım sağlar. Tüm cihazlardan rahat erişim olanakları sayesinde de kullanıcıların istediği zaman istediği yerden programı kullanmasını sağlamaktadır. SelfKlinik sayesinde hastane bilgi yönetim sistemlerine dair ihtiyacınız olan her konuda profesyonel destek alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı yabancı hasta takip işlemleri için güvenilir altyapı üzerinden işlem gerçekleştirerek bilgilerin her zamanda güvende ve kolay erişilebilir olmasını sağlayabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarından da yararlanarak size en uygun paketi tercih edebilirsiniz.

Posted in Genel

İdeal bir Klinik yazılımımız olan Self Klinik tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan, kolay kullanılabilir, etkin, güvenilir, kolay güncellenebilir ve modüler bir yapıya sahiptir.

[email protected]"
0850 532 5920